Praca w radiu

logoznak1

 


 

RadioPatrol.pl pozostaje w organizacji.

Otwarty jest nabór, na stanowiska:

1. dziennikarzy/reporterów – posiadających umiejętności zdobywania i przetwarzania pod kątem potrzeb stacji radiowej, wiadomości z życia policji, służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, tzw. lokalnej wydarzeniówki. Przewidujemy nawiązanie współpracy i barterowe, w ramach pracy w innych mediów lub komercyjne na zasadzie umowy o dzieło lub faktur za usługi, wykorzystanie materiałów z całej Polski. Dla osób z Wrocławia przewidujemy możliwość stałej współpracy.

2. prowadzących program radiowy – osób z doświadczeniem radiowym, o dobrym głosie, dynamicznym stylu, świadomości formatu informacyjnego radia. Dla osób z Wrocławia możliwość nawiązania stałem współpracy. Ilość miejsc ograniczona do 4. NABÓR ZAMKNIĘTY do odwołania.

3. specjalistów ds. marketingu – osób z doświadczeniem w sprzedaży produktów medialnych lub handlowców do przebranżowienia, do obsługi działań komercyjnych stacji. Preferowane osoby prowadzące prowadzące działalność gospodarczą. Gwarantujemy współtworzenie polityki marketingowej stacji, możliwość realizacji własnych idei, szanse na bezkonkurencyjne prowizje od osiągniętych wyników sprzedaży.

CV wraz z listami motywacyjnymi i dla kandydatów na prace antenowe, także ze wskazaniem linków do swoich nagrań obecnych w sieci, prosimy nadsyłać na adres redakcja(at)radiopatrol.pl

Uwaga. Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o obowiązkowe dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie aplikacyjnej w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

 

CLOSE
CLOSE