Reklama

RadioPatrol.PL to pierwsza policyjno-drogowa ogólnopolska stacja radiowa w Internecie.

Drodzy Reklamodawcy! Oddamy w Wasze ręce innowacyjny w formie i treści kanał komunikacji z odbiorcami Waszych usług, produktów i idei. Naszą ofertę skierujemy głównie do firm, instytucji, osób związanych prowadzeniem działalności w obszarze szeroko pojmowanej motoryzacji, bezpieczeństwa, drogownictwa, etc. Informacyjny i uzupełniający go, muzyczny program stacji, skierowany do osób w wieku od 21. do 60. lat, aktywnych zawodowo, korzystających z Internetu poprzez wszechstronne urządzenia techniczne, zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy dotyczącej motoryzacji i bezpieczeństwa, w każdym obszarze życia prywatnego i zawodowego.

Oferujemy produkcję i emisję:

1. spotów reklamowych;
2. komunikatów sponsorskich;
3. audycji sponsorowanych;
4. reportaży eventowych z komercyjnych imprez.

Planowany cennik produkcji radiowych:

1. Spot reklamowy 30 sekund – standard, scenariusz Klienta, jeden lektor, podkład muzyczny, z prawem do emisji w innych mediach – 280 pln netto.

2. Spot reklamowy 30 sekund – standard bis, scenariusz RADIA, jeden lektor, podkład muzyczny, z prawem do emisji w innych mediach – 350 pln netto.

3. Spoty reklamowe indywidualne – dowolne mutacje poz. 1 i 2, zmiana ilości lektorów – od 450 pln netto.

4. Piosenka reklamowa – od 1000 pln netto.

5. Komunikat radiowy, sponsorski – 180 pln netto.

Planowany cennik emisji wybranych produktów reklamowych:

1. Emisja 30 sekundowego spotu reklamowego – 20 pln netto / 1 emisja; do każdej oferty stosujemy rabaty zależne od zamówionych godzin i ilości emitowanych spotów reklamowych. Zachęcamy do korzystania z ofert specjalnych i wspierania akcji radia Patrol.

2. Sponsoring wybranych audycji w radiu:
– wiadomości drogowych – 950 pln netto miesięcznie;
– prognozy pogody – 900 pln netto miesięcznie;
inne propozycje dostępne w ofercie dedykowanej.

3. Audycja sponsorowana o czasie trwania do 8 minut łącznie:
a). produkcja programu – 350 pln netto;
b). pierwsza i każda kolejna powtórkowa emisja programu – 200 pln netto;
inne propozycje dostępne w ofercie dedykowanej.


Radio nie jest powiązane formalnie i kapitałowo, z żadną organizacją rządową, publiczną, samorządową. Jest utrzymywane z budżetu własnego nadawcy i wspomagane z działalności reklamowo-sponsorskiej. Z uwagi na to nadawca nie przewiduje możliwości prowadzenia działań niezgodnych z swoim interesem finansowym. Nadawca nie będzie ponosił odpowiedzialności za treści komercyjne umieszczane na antenie.

Do czasu uruchomienia stałej emisji, nie realizujemy komercyjnych punktów programu.


RadioPatrol.PL w aplikacji TUNEin:

Kliknij w wybraną ikonę i słuchaj RadioPatrolPL:

Podcasty Robert J. Błaszczyk

CSS Wrocław na start!

CSS, czyli nowa inicjatywa w obszarze bezpieczeństwa – Centrum Szkoleń Specjalnych, znane także jako Centrum Szkoleń Specjalistycznych, rozpoczyna praktyczne zajęcia dla osób chcących żyć bezpieczniej, umieć posługiwać się bronią palną, znać zasady samoobrony, sprawnie rozpoznawać zagrożenia i stawiać im skutecznie czoła. W rozmowie w RadioPatrol.PL twórcy i instruktorzy CSS, opowiadają o idei i aktywnościach wrocławskiego Centrum.