Wsparcie

Redakcja radia Patrol współdziała w ramach pozyskiwania informacji drogowych oraz popularyzowania bezpieczeństwa z najważniejszymi instytucjami oraz urzędami i organizacjami w Polsce.

Zachęcamy przedstawicieli, zarządców, rzeczników prasowych i pracowników biur prasowych instytucji, urzędów, organizacji i firm, których działalność związana jest z popularyzowaniem tematyki szeroko pojmowanego bezpieczeństwa, definiowania i eliminowania zagrożeń, ubezpieczeń, motoryzacji, drogownictwa, technicznych systemów zabezpieczeń ect., do włączenia redakcji RadiaPatrol.pl w system powiadamiania o wydarzeniach ważnych dla naszych słuchaczy w całej Polsce.

W tym celu zapraszamy: redakcja[at]radiopatrol.pl 

Działalność redakcyjna i nadawcza jest finansowana z budżetu własnego nadawcy, a także wspomagana w ramach medialnych usług promocyjnych, eventowych i reklamowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wsparcia działań radia Patrol. RadioPatrol.pl nie jest utrzymane z budżetu, poprzez instytucje, o których opowiada i jest od nich finansowo i merytorycznie całkowicie niezależna.

Poza działaniami związanymi z przygotowywaniem i przekazem rzetelnych i bezstronnych wiadomości, RadioPatrol.pl nie realizuje wobec żadnych firm, instytucji i osób prywatnych działań niekomercyjnych.

Radio Patrol jest w skali kraju innowacyjną w formie i kształcie propozycją medialną, opartą tylko o nowe technologie pozyskiwania, opracowywania i emisji informacji, w ramach w pełni własnego, profesjonalnego formatowanego programu radiowego.
Autorem i pierwotnie twórcą projektu PATROL jest red. Robert J. Błaszczyk, który audycję PATROL, NOCNY PATROL i DZIENNY PATROL realizuje z przerwami dla zewnętrznych stacji radiowych od 1994 roku.

Zachęcamy do udostępniania na współpracujących serwisach (stronach internetowych) playera z programem RadioPatrol.PL – kod należy skopiować i wkleić w dowolne miejsce na stronie www:

<iframe src=”http://player.radioforge.com/v2/icecast.html?radiolink=http://panel.nadaje.com:9052/radiopatrolpl&radiotype=icecast&bcolor=&image=http://radiopatrol.pl/wp-content/uploads/2014/02/logoznakduzy1.jpg&facebook=http://www.facebook.com/RadioPatrolPL&twitter=&title=RadioPatrol.pl&artist=” frameborder=”0″ marginheight=”0″ marginwidth=”0″ scrolling=”no” width=”367″ height=”227″></iframe>


RadioPatrol.PL w aplikacji TUNEin:

Kliknij w wybraną ikonę i słuchaj RadioPatrolPL:

Podcasty Robert J. Błaszczyk

CSS Wrocław na start!

CSS, czyli nowa inicjatywa w obszarze bezpieczeństwa – Centrum Szkoleń Specjalnych, znane także jako Centrum Szkoleń Specjalistycznych, rozpoczyna praktyczne zajęcia dla osób chcących żyć bezpieczniej, umieć posługiwać się bronią palną, znać zasady samoobrony, sprawnie rozpoznawać zagrożenia i stawiać im skutecznie czoła. W rozmowie w RadioPatrol.PL twórcy i instruktorzy CSS, opowiadają o idei i aktywnościach wrocławskiego Centrum.