Wsparcie

logoznak1

 


 

Redakcja radia Patrol współdziała w ramach pozyskiwania informacji drogowych oraz popularyzowania bezpieczeństwa z najważniejszymi instytucjami oraz urzędami i organizacjami w Polsce.

Zachęcamy przedstawicieli, zarządców, rzeczników prasowych i pracowników biur prasowych instytucji, urzędów, organizacji i firm, których działalność związana jest z pracą Policji, Agencji Państwowych, Straży Pożarnej, Straży Miejskich i Gminnych, Wydziałów Zarządzania Kryzysowego, Zarządów Dróg, a także popularyzatorów szeroko pojmowanego bezpieczeństwa, definiowania i eliminowania zagrożeń, ubezpieczeń, technicznych systemów zabezpieczeń ect., do włączenia redakcji RadiaPatrol.pl w system powiadamiania o wydarzeniach, ważnych dla społeczeństwa.

W tym celu zapraszamy: redakcja[at]radiopatrol.pl 

Działalność redakcyjna i nadawcza jest finansowana z budżetu własnego nadawcy, a także wspomagana w ramach medialnych usług promocyjnych, eventowych i reklamowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wsparcia działań radia Patrol. RadioPatrol.pl nie jest utrzymane z budżetu, poprzez instytucje, o których opowiada i jest od nich finansowo i merytorycznie całkowicie niezależna.

Poza działaniami związanymi z przygotowywaniem i przekazem rzetelnych i bezstronnych wiadomości, RadioPatrol.pl nie realizuje wobec żadnych firm, instytucji i osób prywatnych działań niekomercyjnych.

Radio Patrol jest w skali kraju innowacyjną w formie i kształcie propozycją medialną, opartą tylko o nowe technologie pozyskiwania, opracowywania i emisji informacji, w ramach w pełni własnego, profesjonalnego formatowanego programu radiowego.
Autorem i pierwotnie twórcą projektu PATROL jest red. Robert J. Błaszczyk, który audycję PATROL, NOCNY PATROL i DZIENNY PATROL realizuje z przerwami dla zewnętrznych stacji radiowych od 1994 roku.


 

Zachęcamy do udostępniania na współpracujących serwisach (stronach internetowych) playera z programem RadioPatrol.PL – kod należy skopiować i wkleić w dowolne miejsce na stronie www:

 

<iframe src=”http://player.radioforge.com/v2/icecast.html?radiolink=http://panel.nadaje.com:9052/radiopatrolpl&radiotype=icecast&bcolor=&image=http://radiopatrol.pl/wp-content/uploads/2014/02/logoznakduzy1.jpg&facebook=http://www.facebook.com/RadioPatrolPL&twitter=&title=RadioPatrol.pl&artist=” frameborder=”0″ marginheight=”0″ marginwidth=”0″ scrolling=”no” width=”367″ height=”227″></iframe>

CLOSE
CLOSE